Voľná pracovná pozícia - účtovníčka

16.02.2016 10:33

Hľadáme účtovníčku na 50% úväzok do CVČ V Štúrove

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plná zodpovednosť za samostatné vedenie účtovníctva
- spracovanie došlých faktúr, vystavovanie vyšlých faktúr, kontrola saldokonta
- realizácia platieb, účtovanie banky, pokladne, uzávierky ECR, časové rozlíšenia
- prijímanie tovaru na sklad, kontrola skladového hospodárstva
- pravidelne mesačné, kvartálne a ročné uzávierky

- plná zodpovednosť za personalistiku

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o pracovné miesto, chceli by sme Vás informovať že všetky CV bude selektovať a vybraných uchádzačov kontaktovať

Požiadavky:

stredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Prax vítaná

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
• Precíznosť a schopnosť analytického myslenia
• Flexibilný a pozitívny prístup k práci a zvereným úlohám
• Príjemné vystupovanie a pozitívna komunikácia smerom k ľuďom
• Odborná znalosť v podvojnom účtovníctve, fakturácii

Prihlásiť sa môžete do 29.2.2016